VW Passat Full option 1.9 TDI -02

Shitet nga: Passat 21 Dhj 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Tiranë
Shes VW PASSAT 1.9 T-DI(E Kuqe) NAFTE HIGHLINE-EXECUTIVE NAVIGATOR
-VITI PRODHIMIT 2002, -MODEL 2003
-sensor parkimi original
- Kambio AUTOMAT, PILOT AUTOMATIK,Ngjyrë GRI METALIXATO,
-komanda ne timon
-Klima DIGITALE - BIZONE,
-TAPICERI HIGHLINE mershini+kamosh
-baxha xhami
xhamat e prase te zinje origjinal
-RADIO - BORD KOMPJUTER
-FENERE ME LUPA & FENERE MJEGULLE +xseno
-Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik,
-SEDILET E PARA ME NGROHJE, Armrest , Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi Elektrike,Sediljet e pasme të palosshme,kroskot druri
-8x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-Timon hidraulik,
-2 Çelësa, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
-Sediljet e pasme të palosshme, Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome), E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
- Disqe alumini 16inches te Markes ``VW ``,
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta
makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe super full
MAKINA NDODHET NE VLORE
CMIMI I DISKUTUESHEM MUNDESI NDERIMI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim