VW Passat CC dizel -13

Shitet nga: Luan 22 Tet 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Volkswagen Passat CC viti 2013 me 35,000 km i blere ne Tirane dhe me nje vit garanci te mbetur te Volkswagen.
Makina eshte me te gjitha opsionet e mundshme.Motorr 2.0,Kambio automatike,Sedilje lekure me ngrohje dhe ftohje,Navigator,Sistem veteparkimi,me kamera parkimi,pakete e plote multimedia,disqe 18'',etj

cmimi 23,000 euro.

Cel. : 0672011199
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim