VW Passat 2.0 diesel -10

Shitet nga: Elton 25 Sht 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Tiranë
.Okazion i vertete!!!Shitet passat 06/2010 full extra me letra te paguara....2.0 nafte me konsum qesharak....e blere ne dyqan ne Itali e perdorur vetem nga nje person.... Makina ka 83 mije KM origjinale dhe eshte ne gjendje te shkelqyer...goma te reja/asnje gervishtje shum e paster si jasht dhe brenda...makina shitet per arsye emigrimi ne Canada....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim