VW Passat 2.0 diesel -08

Shitet nga: klajdi 05 Dhj 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Tiranë
shitet volkswagen passat 2.0 diesel dsg pdf viti 2008.makina eshte marre ne gjermani.ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prove.makina per momentin ka 150000 km.disponohet liber sherbimesh.marshi tip dsg(automatike dhe manuale).
konsumi teper ekonomik.ekran navigator me touchscreen.autohold.ngrohes sediljesh.cmimi 11500€ i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim