VW Passat 2.0 TDI S.line -07

Shitet nga: Passati 29 Nën 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet VW Passat 2.0 TDI (pa dogane)

Viti: 10.2006 ( model 2007 )

Motori: 2.0 TDI SPORTLINE 170 PS

Km: afer 115.000 km (original me liber te servisit).


Opcionet: ABS, ESP, 4 GOMA TE DIMRIT TE REJA, AUTO HOLD, NAVIGACION , TEMPOMAT, SENZORA PARA DHE PAS, XNENON- Bi Xenon si dhe dritat e pasme LED, DRITA TE MJEGULLES ULSET SPORT LEKURE " ALKANTARA" ME NXEMJE PO ASHTU ULSET PRAPA NGRITEN PER FEMIJE, KLIME AUTOMATIKE, XHAMA TE ERRET MBRAPA, LAJQNE KROMI TEK XHAMAT DHE PO ASHTU TEK INSTRUMENTALA, INTERIER ME AKSESOR DRURI etj.

Veture shume e ruajtur e importuar nga Gjermania dhe gjindet ne Kosove.

Ju faleminderit! --- te interesuarit tel : +377 44 747 510 (Whatsapp,Viber)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim