VW Passat 2.0 TDI 2007

Shitet nga: passat 30 Jan 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 100 EUR

Komuna: Tiranë
Passati ka ardhur nga gjermania dhe eshte me te gjitha dokumentat e prera. Makina ka 151000km dhe i ka origjinale. Ne shqiperi nuk eshte perdor pothuajse fare. Makina eshte me navigator me DVD te madhe . Ka kamjo automatike .Serviset i ka te gjitha te bera dhe eshte ne gjendje shum te mire. Makina ka drita xenon dhe goma te reja dimerore . Ka 2 kopje celsash dhe ndizet me buton. Shitet per arsye mosperdorimi. Nuk pranojme shkembime. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim