VW Passat 1.9tdi -00

Shitet nga: Andi 17 Qer 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
passat 1.9 nafte.klima...etj.dhe ne gjendje shum te mire!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim