VW Passat 1.9 tdi -07

Shitet nga: arjani 17 Tet 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
makina ne gjendje shum te mir.full opsion .me dokumenta te regullta brenda dhe jasht.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim