VW Passat 1.9 tdi -03

Shitet nga: menson domnori 02 Gsh 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
eshte ne gjendje shume te mire teknike.me taksa dhe siguracion te sapo prera per nje vit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim