VW Passat 1.9 dizel -00

Shitet nga: Pellumb 08 Nën 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Tiranë
Passat 1.9 nafte ngjyre gri viti prodhimit nentor 2000.me klima Sediljet lekure e zeze.me antifurt Ne gjendje te mire motorrike dhe karrocerie. E sapo ardhur nga italia. me dogane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim