VW Passat 1.9 diesel -99

Shitet nga: Filani 14 Maj 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Automjeti eshte ne gjendje shume te mire xhenerike,dhe tapiceria eshte shume e paster.Makina eshte perforur 16 ne Tirane, me pare ka qene ne austri.Sherbimet i jane bere ne menyre periodike dhe sipas nevojave te mjetit.dokumentacioni eshte i rregullt dhe letrat jane te paguara deri ne fund te ketij viti.Karakteristika te makines:
Motor 1.9 tdi
Konsumi 6 litra e kombinuar;
5 marsha
Ngjyre e bardhe,
Xhama elektrik
Kondicioner
Drita xenon etj .
Per me shume ne tel:0692053300
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim