VW Passat 1.9 diesel -99 shitet 3300 euro gjendj..

Shitet nga: Artur 25 Shk 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet passat 1.9 tdi viti 1999.makina eshte me dokumenta te paguara deri ne nentor 2015.sensor parkimi, klima sendilje kamosh lekure me dy kopje celesi orgjinal me pult .eshte ne gjendje perfekte dhe s ka nevoj per asgje.Vaj filtra rrip faze i ka te gjitha te nderruara,Makina ne gjendje perfekte .shitet 3300 euro. Cel 0692446360
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim