VW Passat 1.9 diesel -01

Shitet nga: VW 20 Maj 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 96
KM.........: 200650

VOLSWAGEN PASSAT HIGHLINE 1.9 TDI

MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE FIZIKE MOTORRIKE DHE XHENERIKE.MAKINA ESHTE ME 2 CELSA ME PULT ORIGJINAL,KLIMATRONIC,,DISQE ORIGJINALE PASSATI.SHUME SHUME EKONOMIKE (QYTET 7 LITRA,JASHTE 5.5 LITRA)
SEDILJET KAMOSH/LEKURE DHE ME NGROHJE

SHUME SHUME E BUKUR SIC SHIHET EDHE NE FOTO

Ka 8 muaj ne Shqiperi me letra te rregullta .
ESHTE E GATESHME PER CDO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ.

Shitet 5000 .
Pak i diskutushem !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim