VW Passat 1.9 benzin -99

Shitet nga: Klajdi 05 Sht 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike... Çmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim