VW Passat 1.9 Tdi -05

Shitet nga: Oni` 08 Qer 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Volswagen Passat 1.9 Tdi ( di te kuqe ) viti prodhimit 2004-05 version Excluzive
8 airbag, navigator te madh me 6 cd , kamjo Tiptronik , Clima , sedilje lekure 1/2 ngrohje , xhama te zinje origjinal elektrik , telefon , disqe 17 , sensor parkimi mbrapa taksa dhe siguracioni te paguara deri me maj 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim