VW Passat 1.9 TDi (i) -99

Shitet nga: jurgen 23 Sht 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
volkswagen passat station wagon 1.9 TDi (i) e kuqe , fundi i vitit 99
gjithe sherbimet motorike , xhenerike perfekte
, vaj , filtra te ndrruar
ka drita xenon dritat e shkurtra , dhe nga brenda xenon
ne gjendje perfekte ,
cmimi 3000 euro i diskutueshem
mund te shikohet makina tek gjykata e tiranes
mund te kontrollohet ku te deshironi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim