VW Passat 1.9 TDI VITI 2003 MODEL HIGHLINE

Shitet nga: juli 15 Dhj 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Tiranë
SHES VW PASSAT VITI 2003 MODEL HIGHLINE ME SINJALEKE PASQYRA MOTOR1.9TDI FULL OPTION, KLIMADIGJITALE, SEDILET LEKURE DHE KAMOSH, 2CELSA, KOMPJUTER BORDI, SEDILE ME NGOHJE, DISQE17, ME 6MARSHE ETJ. MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim