VW Passat 1.9 TDI -99

Shitet nga: Mondi 20 Qer 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Volkswagen Passat 1.9 TDI (i e kuqe) Berlina, Viti 1999,Gri metalizato, 4 xhamat elektrike, Kompiuter ne bord, Disqe Alumini 17", Goma 80%, Sensor Parkimi, Mbyllje me pult ne celes. Klima Tronic, Sinjale ne Pasqyra, Fenere Ksenon, Tapiceri shume e paster dhe e mirembajtur, 4 Airbag. Dokumenta te rregullta deri ne mars 2015, konsum minimal 5 l /100km, Me liber Sherbimesh, gati per cfare do lloj prove. 3500€ i diskutueshem. 0672228316
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim