VW Passat 1.9 TDI -98

Shitet nga: andi 10 Dhj 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Passat 1.9 TDI me kondicioner viti i prodhimit 1998,makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.Shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim