VW Passat 1.9 TDI -98

Shitet nga: pasat 31 Gsh 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Wolksvagen 3B Passat 1.9 TDI(I e kuqe) 81kv automatik.viti prodhimit 1998 posedon kondicioner, A.B.S ,Airbeg, sediljet me ngrohje, mbyllje qendrore,xhamat dhe pasqyret elektronike me taksa dhe siguracion deri me 05.10.2014. eshte ne gjendje te rregullt
Cmimi 3300 euro.
cel.0672016271
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim