VW Passat 1.9 TDI -04

Shitet nga: Erion Bregasi 06 Qer 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Vokswagen Passat 1.9 TDI i vitit 2004. Fuqia motorike 92 kw. Eshte i sapo ardhur nga Hollanda dhe nuk eshte blere per qellime tregetare. I gatshem per cdo lloj prove nga ana juaj. Km origjinal eshte 225 112 km.


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim