VW Passat 1.9 TDI -03

Shitet nga: Niku 26 Sht 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Volkswagen Passat, viti prodhimit ne fund te 2003, 1.9 TDi(Di e kuqe)
Ardhur nga Anglia,kamjo Manuale (6 Marsha),disqe alumini. Ne gjendje shum te mire motorrik dhe mekanike.Shitet per arsye mos perdorimi.
cmimi.2500€
tel.0693117839
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim