VW Passat 1.9 TDI -03

Shitet nga: flamur 01 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shum te mir Mototrrike dhe Xhenerike...Motorr 1.9 tdi di e kuqe 4motion Nuk Eshte V6.... full opsion Serdilje moshine...Me Dogan te Paguar,,Eshte e gatshme per cdo prove... Cmimi eshte i Diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim