VW Passat 1.9 TDI -02,shitet dhe nderrohet

Shitet nga: erion 28 Gsh 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
1.9 TDI 131 CV. klima dixhitale,tapiceri lekure+kamosh, sediljet e para me ngrohje. makina eshte teper ekonomike.
makines i jane kryer te gjitha sherbimet e nevojshe. disqe 17 origjinale te wv. makina eshte ne gjendje shume te mire. nderrohet per qef. makina nuk ka nevoje per asnje sherbim.

cmimi 4000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim