VW Passat 1.6 benzin gas OKAZION

Shitet nga: erdjon 07 Qer 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
passat benzin gas ,e sapoardhur nga gjermania me letra te sapoprera,viti 99,impianti i gazit i montuar ne gjermani bosch..ne gjendje sh te mir ..vaji dhe filtrat te sapondruara dhe ferotat te ndruara ,,rripi i fazes eshte ndruar me 190000km...4 goma dimri...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim