VW Passat -99

Shitet nga: Çimi 24 Tet 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
Volkswagen Passat
Portobagazh
2.5 Diesel
Kambje manuale
Viti 1999
Ngjyre jeshile
6 marshe
Sherbimet te gjitha te kryera.
Brenda shum i mirmbajtur dhe i paster.
Letra te rregullta te prera deri ne Gusht 2015.
I gatshem per cdo lloj prove.
Cmimi 1600 Euro
I diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim