VW Passat -02

Shitet nga: savino 07 Nën 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Volkswagen 1.9 TDI 131 kuaj fuqi,6+R marshe,i sapo ardhur nga italia me letra te rregullta te paguara .Vit Prodhimi Gusht 2002,ESP,sedilje me fryrje,4 xhama elektrike,ABS ne 4 gomat,drita mjegulle (para/ mbrapa),kompjuter bordi, pasqyra antiverbuese,fshirese xhamash automatike,6 Airbag,kondicioner,pasqyra elektrike,shume makine e shpejte dhe ekonomike.Per me shume kontaktoni ne nr.0695445993
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim