VW Passat -02

Shitet nga: barom 03 Tet 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Passat i 2002 ne gjendje shume te mir motorrike dhe gjenerike me navigator me kamio atomat 250diesel 4000 euro me dogan dhe letra te rregullta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim