VW Passat -00

Shitet nga: ernest 01 Qer 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Tiranë
shes volsvagen pasa viti prodhimit 2000 esht ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike motorr 19di te kuqe kilometa te bera 19100
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim