VW POLO BENZIN -01

Shitet nga: erald 12 Gsh 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
VW POLO
VITI 2001
BENZIN
1400 CC
MANUALE
ME DOGAN (TVSH) TE PAGUAR
E PA PERDORUR FARE NE SHQIPERI
NE GJENDJE SHUM TE MIR XHENERIKE MOTORRIKE DHE VIZUALE
E GATSHME PER CDO LLOJ KONTROLLI NGA ANA JUAJ
SHITET PER ARSYE EMIGRIMI
CMIMI 1799 EURO
TEL 0682506016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim