VW POLO 1997

Shitet nga: Saimir 24 Tet 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Tiranë
VOLKSWAGEN POLO MOTOR 1 BENZIN NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE DHE XHENERIKE.. XHAMA ELEKTRIK SHITET PER ARSYE EMIGRIMI..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim