VW POLO -98

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 02 Dhj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
VOLKSWAGEN POLO 1998,manual.benzin 1.4 ,me kondicioner,me dogane te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim