VW POLO -99

Shitet nga: Joni 12 Sht 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 LEK

Komuna: Tiranë
Me benzin dhe dok te papaguara per nje vit. Me xhama elektrik kondicioner dhe sistem mbyllje me pult.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim