VW PASSAT V6 - DIESEL - 4 Motion - Tetor 2004

Shitet nga: Marin 26 Tet 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Passat prodhim tetor 2004 , super full, High Line Explusive , Motorr 2500 Nafte V6 , 4 Motion 4×4 me kontrol diferencialesh , Kamje Tip Tronic , Klima bizonale , sun roof , sinjale tek pasqyrat , Komanda ne timon , inokse tek llaskat , sensor shiu , sensor dritash , sensore parkimi , Dritat bixenon , Navi i madh ,sistem degjimi Bosse , telefon ne bord , sedile gjysem lekure te kater sedilet me ngrohje , disqe Alumini 16 me goma 80% te reja , dy marmita , Xhama te zinj origjinal te shenuara ne leje qarkullimi , taksa dhe siguracion te paguar . Mund te nderrohet me C 220 te 1999 - 2000 + diferencen ne leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim