VW PASSAT 2.5 TDI -01

Shitet nga: mny but 27 Tet 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Sqarime 4 AIRBEG,DOKUMENTAT DHE SIGURACIONI T PAGUARA DERI N E KORRIK TE 2015, SHERBIME,,, NDRRIM VAJ MOTORRI, KAMIO, FILTER VAJI, MOTORRI, KONDICIONERI TE KRYERA,,,, TE SAPO BERA,,,, DISQE TE DERDHURA ALUMINI,,, ETJ,,
2.5 TDI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim