VW PASSAT -02

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 17 Tet 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
VOLKSWAGEN PASAT ,automat , diezel.me dogane te paguar .me klima .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim