VW PASSAT -99

Shitet nga: OLSI 19 Maj 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET PASAT I 99. 1.9 TDI (I TE KUQE) DHE NDERROHET MERCEDEZ BMV DHE FORD EDHE ME PORTOBAGAZH
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim