VW Lupo benzin -02 okazion

Shitet nga: Jani 28 Sht 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Tiranë
makina esht ne gjendje shum te mir me sherbime te sapo bera te gjitha nk ka anje problem , esht perdorur dhe mbajtur mir . Dokumenta te rregullta mbarojne ne GUSHT te 2015 .
komat i ka te mira tapicerin e ka shum te paster te pa keqtrajtuar dhe si gabin esht e paster . e shes x arsyen se kjo me shum esht makin femrore dhe personi qe e ka pas nk esht me ktej .
motorri esht 1.4 benzine , po me sinqeritet mund tju them harxhon shum pak , po e keqja ksaj makine se shum e vogel dhe tek der . x konsum mund ta provoni , mund ta keni kte mundesi

CMIMI 1500 euro . pak i diskutushem ..

NR. 0698918288
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim