VW Golf v -04

Shitet nga: Golf v 07 Dhj 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Golf V i 2004 ne gjendje te shkelqyer servis te sapo bere me liber servisi mundesi dhe ndrrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim