VW Golf plus 1.9 diesel -06

Shitet nga: Rino 25 Sht 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Tiranë
Golf plus perfekt
Viti 2006
Motori 1.9 nafte
Me dogane te paguar
Me tre celesa
Km origjinale 146 000 me liber shenimesh
Kondicioner bizone
Me sensor parkimi
Fendinebia
Goma te reja
Gjendje perfekte brenda dhe jashte
Okazion 6500€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim