VW Golf benzin -04

Shitet nga: Jurgen 14 Qer 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shes vw golf r32 mk4 250 hp me tarka angleze me freksion te ri makina ne gjendje shume te mire..ka vec nje problem tek fisha e 4x4 qe rregullohet me pc..makina shitet per arsye se pronari eshte jasht shqiperis dhe nuk perdoret.cmimi 5500 euro i diskutueshem..tel ne 0692340386 ose0684000039
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim