VW Golf benzin -02

Shitet nga: Golf 06 Krr 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht teper ekonomike. ngjyre blu perl disqe alumini goma te reja .. esht shum makin e paster dhe e theksoj shum ekonomike. . vtm telefonata serioze .. .flm per mirkuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim