VW Golf V 1.9 tdi -04

Shitet nga: Andi 22 Sht 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike si dhe tapiceri shum e paster jo duhanpires.Motorr 1.9 tdi.Shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim