VW Golf IV -00

Shitet nga: bledi 28 Sht 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Golf i vitit fund vitit 2000. Me dogan dhe dokumenta te rregullta shqiptare. Me di te kuqe dhe me 6 marsha. Te interesuarit mund te kontaktojne dhe mund te vijne per ta pare. Cdo sherbim qe ju mendoni qe makina ka nevoje mund te biem dakort ne cmim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim