VW Golf III benzin -96

Shitet nga: turi07 08 Dhj 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Tiranë
1.6 benzin...... letrat i ka te paguara deri ne 31.12.2014 ........ ka nevoj per disa sherbime te vogla ............ brenda esht pothuajse e re si tapiceri dhe sedilje te reja...... oferta eshte e perkohshme .......... JU LUTEM VETEM NJEREZ SERIOZ QE ME TE VERTET JAN TE INTERESUAR TE KONTAKTOJNE.

450 EURO FALEMINDERIT! :)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim