VW Golf III 3 benzin -93

Shitet nga: Mario 12 Sht 02:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR   1 100 EUR

Komuna: Tiranë
Info plotesues: Cmimi ne euro: 1000 - Marka: Golf - Modeli: Golf 3 - Karburanti: Benzine - Trasmisioni: Manuale - Viti prodhimit: 1993 - Kilometrat: 240000 - Dyer: 5 - Ekstra te tjera: Xhama Elektrik, Mp3, Radio Cd, Pasqyra elektrike,
Makina ne gjendje shume te mire xhenerike dhe mekanike.
Dokumenta te paguara deri ne fund te vitit.
Cmimi i diskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim