VW Golf III 1.9 diesel -93

Shitet nga: bledar 15 Sht 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Tiranë
Makina shitet per arsye mosperdorimi. 4porta, 1.9 nafte mjaft ekonomik, disqe alumini goma sportive, timon hidraulik, alarm dhe mbyllje qendrore, xhama elektrik, mp3 Cd player, e paraqitshme me dokumenta te rregullta per brenda & jashte vendit. Cmim I diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim