VW Golf 6 Comfortline, 1.6 TDI -11

Shitet nga: geni 16 Dhj 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer.
Perdorur vetem nga nje shofere femer.
Eshte blere te Volkswagen Classic ne Tirane.
Dokumenta te rregullta dhe Goma te reja
Disponon 47.000 kilometra
Xhama Elektrik
Ngjyre e Zeze
Disqe Alumini
Konsum Minimal 4-5 litra per 100 kilometra
Sapo ka mbaruar Garancia.
Tip Tronic
Klima Automat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim