VW Golf 5 dizel -05

Shitet nga: Taulant 02 Dhj 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Tiranë
Volkswagen golf 5.Viti 2005.Manuale me 6 marsha.Ngjyre e kuqe.Tapiceri sport me ekran te madh (Navi origjinal).Gomat 80 % gati si te reja.Gjendja motorrike e shkelqyer,vaj e filtra te sapo nderruara..Makina eshte ne gjendje perfekte dhe mund ta kontrolloni ku te doni.Cmimi i diskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim