VW Golf 5 Highline 1.9 TDI -04 OKAZION

Shitet nga: G.M 25 Maj 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Tiranë
VW GOLF HIGHLINE-EXECUTIVE 1.9 TDI
-VITI PRODHIMIT 2004
-141000 KM ORIGJINALE+liber sherbimesh
- KAMBIO MANUALE
- Ngjyrë E ZEZ METALIZATO
- SISTEM AUDIO FABRIKE- CD - ME 6 CD, AZHORNIMI TE DHENEVA NGA SATELITI-
-Klima DIGITALE ME 2 ZONA,
- TELEFON VW
-TAPICERI E PASTER + SPORTLINE + NGROHJE SEDILESH +LEVIZJE ME BUTONA
-PASQYRAT ME PALOSJE + NGROHJE + KOMANDIM ELEKTRIK
-XHAMA ELEKTRIKE( Para dhe Mbrapa elektrikë),
-PILOT AUTOMATIK + LIMITATOR SHPEJTESIE
-12 x Airbag(SRS), ABS, BAS, ESP
-Timon hidraulik + ULJE-NGRITJE SIPAS DESHIRES
-FENERE TE PERSONALIZUAR ME XENON + ULJE -NGRITJE FENERESH SIPAS TERRENIT +LARJE AUTOMATIKE
- 2 CELESA ME KOMANDIM NGA LARG
-SENSORE SHIU + SENSORE DRITE
-GANXHO MBRAPA
-NJE PERDORUES I VETEM
- Gomë reservë e PAPERDORUR+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
- 4 GOMA TE REJA
- Disqe alumini 15 inches
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar-E SAPO TARGUAR
E ARDHUR NGA GJERMANIA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim